elegance CAR

Mūsų tikslas – būti naudingais savo klientams. Mums labai patinka mūsų darbas, todėl viską darome aukščiausiu lygiu! „elegance CAR“ atlieka visišką visų veiksmų skaidrumą. Esame pasirengę atsakyti į daugelį klausimų, pateikti savo pastabas ir rekomendacijas. Jūsų pasitikėjimas mums yra labai brangus ir mes jį vertiname.

Mūsų projektas yra ne tik mūsų pačių verslas, bet ir didelis noras „kažką“ pakeisti šiame pasaulyje…

Kiekvieną dieną savo aptarnavimo ir automobilių priežiūros kultūrą keliame į kitą lygį.

DUK

Salono valymas

Mes naudojame profesionalius ir ekologiškus valymo produktus, kurie yra specialiai skirti švaraus ir higieniško salono aplinkos palaikymui.

Mūsų naudojama chemija:

MZR salono valiklis
Itin stiprus koncentruotas salonų valiklis įvairiems paviršiams. Mzr geba susitvarkyti su įvairiais aliejais, tepalais ir kitomis “rimtomis” dėmėmis. Valiklis išskirtinai rimtam valymui dėl savo šarmiškumo ir kasdieniam pavalymui nėra tinkamas.

Jei turite tam tikrų pageidavimų ar reikalavimų dėl naudojamų valymo produktų, prašome mums pranešti iš anksto. Mes stengsimės atsižvelgti į jūsų pageidavimus ir pasiūlyti tinkamiausius sprendimus, gerbiant jūsų poreikius ir saugumą.

Jei turite kokių nors klausimų ar susirūpinimų dėl naudojamų produktų sudedamųjų dalių arba poveikio, nedvejokite kreiptis į mus. Mes visuomet pasirengę suteikti išsamesnę informaciją apie naudojamus produktus ir jų saugumą.

Dažniausiai automobilį galite palikti nuo 17 val. darbo dienomis, šeštadieniais nuo 10 val. arba rezervuotu laiku. Dėl kito laiko – tariamės individualiai.

Tiek cheminio, tiek sauso valymo kaina, valymo laikas priklauso nuo daugumos faktorių (dydis, būklė, apnašos, užterštumas, norimas pasiekti rezultatas) orientacinės kainos ir valymo laikas pateiktas: sausas salono valymas, cheminis salono valymas

Apgailestaujame, kad jūsų lūkesčiai nebuvo visiškai patenkinti. Suprantame, jog kiekvienas klientas turi teisę į aukštą paslaugų kokybę ir visapusišką paslaugų atlikimą. Jeigu esate nepatenkintas atliktų valymu – praneškite mums customer@elegancecar.lt

Jei dėl bet kokių priežasčių negalite atvykti laiku, pirmiausia susisiekite su mumis. Skambinkite mūsų klientų aptarnavimo numeriu arba rašykite el. paštu customer@elegancecar.lt ir praneškite apie vėlavimą.

Elektroninė parduotuvė